Скляні перила Київ та Київська область – виготовлення + доставка + монтаж “під ключ”

Скляні перила Київ, Стеклянные перила Киев, Перила на балкон

Скляні перила з нержавіючої сталі марки AISI 304 та надміцного скла – від виготовлення до монтажу.

Скляні перила Київ та область: огородження та перила на сходи, балкони, лоджії, тераси від компанії ТОВ НЕРЖ-СТАЛЬ TM LEKASTEEL з гарантією 5 років.

Виготовлення та монтаж скляних перил – це майже ювелірна робота. Для реалізації подібних проектів потрібні неймовірно точні заміри та розрахунки. Робота зі склом вимагає неймовірної майстерності та витримки. Поєднання металу та скла вимагає багаторічного досвіду роботи в даному напрямку. Але нашим майстрам його не займати. Описані та показані тут скляні перила на балкони ми виготовили та змонтували в населеному пункті Лісники Київької області.

Скляні перила Київ ська область, Лісники. Перила з нержавійки та скла на балкони.

Перила на балкон,  Перила на балкон Київ, Перила на балкон Харків, Перила на балкон Одеса
Скляні перила Київ, Стеклянные перила Киев, Перила на балкон

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріал: нержавіюча сталь марки AISI-304,
скло триплекс графіт 4+4 мм;
Поручень: 60×40 мм;
Декоративки на поручнях: 83×83 мм;
Стійка: 40×40 мм;
Декоративки на стійках: 83×83 мм;
Зварювання: аргоно-дугове;
Тип поверхні: полірована;
Наповнення: скло 8 мм;

 

ВАРТІСТЬ

Скляні перила Київ, Стеклянные перила Киев, Перила на балкон Чернівці, Перила на балкон Кременчук, Перила на балкон Івано-Франківськ, Перила на балкон Тернопіль, Перила на балкон Біла Церква, Перила на балкон Луцьк, Перила на балкон Краматорськ, Перила на балкон Мелітополь, Перила на балкон Сміла, Перила на балкон Нікополь, Перила на балкон Хуст
Перила на балкон Слов'янськ , Перила на балкон Стрій, Перила на балкон Ужгород, Перила на балкон Славута, Перила на балкон Здолбунів, Перила на балкон Кропивницький, Перила на балкон Закарпаття, Перила на балкон Кам'янець-Подільський, Перила на балкон Умань, Перила на балкон Калуш

 

Ціни на перила

 

Перила з нержавіючої сталі з полірованою поверхнею та напівпрозорого скла. Легкі та елегантні перила на балкон – безпечність та неповторна стилізація будь-якого будинку. До того ж, ці конструкції майже не потребують обслуговування та догляду протягом усього терміну експлуатації. Вони відмінно витримують механічні навантаження та вплив навколишнього середовища. Краще зроби один раз і назавжди.

 


ТОВ НЕРЖ-СТАЛЬ TM LEKASTEEL ПРОПОНУЄ:

Якісні рушникосушки з нержавіючої сталі марки AISI 304 з полірованою поверхнею >>>

Перила Нержавійка